Meie

Oleme eestimaine pereettevõte, kes pakub disainmööblit sinu lapsele. Meie nimed paremalt vasakule on: Veiko, Jesper, Triin ja Felix.

NIPSTI! toodete suurepäraseks disaineriks on tootedisainer Pavel Sidorenko.

Meie jaoks on oluline:

  • Toodete lihtne ja praktiline disain.
  • Toodete kasutusmugavus nii lapse kui lapsevanema jaoks.
  • Toodete kõrge kvaliteet ja vastupidavus. Kasutame toodete valmistamisel kvaliteetset kasevineeri. Kasevineer on tugev, vastupidav ja stabiilne materjal. Seetõttu on sellest valmistatud toodetel pikk eluiga ning tooted ei kaota aja jooksul kuju ja kvaliteeti (eeldusel, et toodet kasutatakse sihipäraselt).
  • Toodete maksimaalne ohutus sinu lapsele. Jälgime toodete disainimisel olemasolevaid standardeid ja ohutusnõudeid ning viime läbi tootekatsetusi, et kontrollida toodete vastupidavust, stabiilsust ja ohutust. Toodete viimistlemisel kasutame lastesõbralikke viimistlusvahendeid.
  • Toodete valmistamine Eestis, et saaksime tootmisprotsessil silma peal hoida ja samas toetada ka kodumaist tootmist.

Kuidas NIPSTI! alguse sai: 

NIPSTI! sai loodud 2018. aastal pärast seda, kui olin otsustanud vürtsitada oma senist kontoriroti karjääri uue erialaga ning omandasin Haapsalus mööblirestauraatori ja tisleri kutse. Lõpuaktuselt välja astudes saabus esimene tellimus tuttavalt, kes soovis oma lapsele puidust köögitorni, millel seistes saaks laps vanemale köögis abiks olla. Põhjaliku loometöö ja mitmete katsetuste tulemusena kasvas sellest esmasest tellimusest välja NIPSTI! esimene toode: kaks ühes lastetorn. 2019. a osalesime NIPSTI! lastetorniga Eesti Disainerite Liidu korraldatud konkursil “Laste Asi” ja jõudsime lõppvooru nominentide hulka.

Lisaks lastetornile leiate meie toodete hulgast veel seinariiuleid, erinevaid lustakaid seinakaunistusi ning lapsele toas “oma ruumi” tekitamiseks kasutatavaid sirme.

Veiko