Meie

Oleme eestimaine pereettevõte. Disainime ja müüme mööblit, mis innustab lapsi aktiivselt ja iseseisvalt tegutsema. Leiame, et lastele mõeldud mööblitükk ei peaks olema lihtsalt toas seisev staatiline ese, vaid see peaks pakkuma sinu lapsele võimalust avastada omal käel maailma ja õppida uusi oskusi. Usume, et võimaldades lapsel juba varases eas iseseisvalt tegutseda, kasvab lapses uudishimu, loomingulisus ja enesekindlus, mis aitab tal elus läbi lüüa.

Meie nimed paremalt vasakule on: Veiko, Jesper, Triin ja Felix.

Kuidas NIPSTI! alguse sai:

NIPSTI! sai loodud 2018. aastal pärast seda, kui Veiko oli otsustanud vürtsitada oma kontoriroti karjääri uue erialaga ja omandas Haapsalus mööblirestauraatori ja tisleri kutse. Lõpuaktuselt välja astudes saabus esimene tellimus tuttavalt, kes soovis puidust köögitorni, millel tema tütar saaks seista ja talle köögis abiks olla. Otseloomulikult ei suutnud Veiko öelda ei ja nii sündis Veiko käe all esimene köögitorn. Kuigi meil endil tol hetkel lapsi ei olnud, nägime, et tegemist on tootega, mis oleks väikeste lastega peredele lõbus ja kasulik. Seetõttu hakkasime mõtlema, kuidas me saaksime esialgset “eksperimentaalset” torni edasi arendada selliselt, et see tooks rõõmu paljudele peredele. Õnneliku juhuse tahtel ristusid sel hetkel meie teed suurpärase tootedisaineri Pavel Sidorenkoga, kes oli valmis meiega meie tootearenduse teekonnal kaasa lööma. Selle koostöö tulemusel sündiski pärast ligi aasta väldanud intensiivseid ajurünnakuid, tootearendust ja toote testimist NIPSTI! lastetorn Kiki! 2019. aastal osalesime NIPSTI! lastetorniga Eesti Disainerite Liidu korraldatud konkursil “Laste Asi” ja jõudsime lõppvooru nominentide hulka.

Kiki ei ole lihtsalt mööblitükk, mis kogub toanurgas tolmu. See on nagu pereliige või sinu lapse parim sõber, mis pakub su lapsele seltsi, meelelahutust ja võimalust õppida uusi oskusi sinu lapsele sobivas tempos. Näiteks, meie kaheaastane poeg nõuab tihtipeale, et serveeriksime tema toidu ja joogid talle just Kiki laua peal, mis on talle mugavalt ligipääsetav (erinevalt täiskasvanute lauast, kus tal tuleb istuda piirdega söögitooli peal).